“DOĞAL OLANIN EN DEĞERLİ OLDUĞUNA İNANAN ANNELER VE ANNE ADAYLARI İÇİN…..”
Orcan Baby -Orcan Sağlık - Earth Mama & Angel Baby Organics Turkiye Ana Distibutoru

Yara İzi (Skar, Nedbe Keloid, Kontraktür) Revizyonu

Yara İzi (Skar, Nedbe Keloid, Kontraktür) Revizyonu

Ameliyat, yaralanma, yanık ve çeşitli nedenlerle oluşmuş kesilerden sonra derinin iyileşmesi sırasında normal fonksiyonel deri dokusunun konnektif doku ile yer değiştirmesi ile ortaya çıkan bir belirtidir ve doku onarımının kaçınılmaz bir sonucudur. Skarların oluşumunda yaş, genetik faktörler, yaranın boyutları ve derinliği, yaranın olduğu anatomik bölgenin kanlanması, kişinin deri kalınlığı ve rengi, skarın yönü gibi pek çok faktörün etkisi vardır.

Kaynakca: Sifabebegim.com

Earth Mama & Angel Baby'den C - Mama Healing Salve- Sezaryen kremi (yara kapatici)

Vücudumuz, inanılmaz bir şekilde doğal olarak iltihaplı ve döküntülü yaraları kapatmaya, kanamayı durdurmaya, enfeksiyonu iyileştirmeye ve oluşan yara izlerini iyileştirmeye tasarlanmıştır. Ancak bazen doğanın mükemmelliği bir yardim eline ihtiyaç duyar.
Bu devrimci ürün, tüm klinik testlerden geçmiş % 100 doğal maddeler içeren, C vitamini, temel yağ asitleri ve amino asit bakımından zengin bir urundur. Doğru hücre yenilenmesi ve yara onarımı için tüm gerekli besinleri içerir.

Özellikle sezaryen yaraları, diğer cerrahi yaralar, eskiden oluşmuş yaralar, çatlak izleri, iltihaplı döküntüler ve yanık izleri için formüle edilmiştir.


C-Mama Healing Salve™ ile cildinizin doğal yapısını güçlendirin.

Başlangıçta görünümü iyi olmayan skarlar zamanla daha kabul edilir bir hale gelir. Deri skarları ince bir çizgi şeklinden, anormal genişlemiş, atrofik, hipertrofik, keloidal ve kontraktüre kadar değişen geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Skar kişilerde rahatsız edici semptomlara (stres, dismorfofobi, psiko sosyal problem ve fonksiyon bozukluğu)  neden olabilir.

Yara izleri görünümü etkileyecek şekilde oluştuğunda, yapılabilecek bazı girişimler ile belirginliği azaltılabilir, derinliği ve uzunluğu azaltılarak veya cilt rengine uygun hale getirilerek kamufle edilebilir, ancak tamamen yok edilemez.

Orcan Baby. Her hakkı Saklıdır.
Powered by Exim Bilişim

pandora pandora bracelets pandora charms pandora jewelry pandora beads pandora necklace